YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da o yol trafiğe açıldı
İstanbul'da o yol trafiğe açıldı
24 Eylül 2014 01:37
Şişli'de şiddetli rüzgar nedeniyle devrilen ve 1'i çocuk 6 kişinin yaralanmasına neden olan inşaat iskelesini kaldırma çalışmaları tamamlandı.

Elmadağ Cumhuriyet Caddesi'ndeki otel inşaatının çöken iskelesini kaldırma çalışmalarına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi itfaiye ve yol bakım ekipleri 130 personel ve 25 araçla katıldı.

Birbirine geçen demir parçalarını keserek ayıran ekiplerin yaklaşık 8 saatlik çalışmasıyla kapanan yol trafiğe açıldı. Çökme sırasında kırılan ağaç dalları da yoldan kaldırıldı.

Olay nedeniyle hasar gören cadde refüjündeki aydınlatma direklerinin onarım çalışmaları sürüyor.

Cumhuriyet Caddesi'nde 9 katlı otel inşaatının iskelesi, şiddetli rüzgar nedeniyle yola devrilmiş, olayda 1'i çocuk 6 kişi yaralanmıştı.

 

AA

Etiketler: ,
01:47
 // YİNE İHMAL
Kardeşim meteoroloji bir gün önceden uyarmadı mı? Uyardı. O zaman neden o iskele brandasını kaldırmadın. O bıranda yelken etkisi yaptı mı, yapmadı mı? Yaptı, hem de tonlarca enerji yükü ile. Be ahmak ve ihmal kardeşim! Ne diye o brandayı sökmezsin? Kimse bu aymazlığa kaza demesin. Göz göre göre o iskele yıkıldı. Bu arada, metorolojiye de helal olsun. Keşke tüm kurumlarımız, meteoroloji gibi güvenilir ve işe yarar olsa....
24 Eylül 2014 01:47
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler