YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da narkotik şafak operasyonu
İstanbul'da narkotik şafak operasyonu
17 Şubat 2015 07:53
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından özel hareket timleriyle şafak vakti, önceden belirlenen birçok adrese eş zamanlı sokak satıcılarına yönelik narkotik operasyonu düzenlendi. Operasyonda bir eve girerek arama yapan timler 1 kişiyi gözaltına aldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı birimler, sabah saatlerinde Vatan Caddesi üzerinde toplanarak, uyuşturucu satıcılarını yakalamak için operasyon düğmesine bastı.

Hazırlıklarını tamamlayan ekipler, saat 04.30 sıralarında önceden belirledikleri birçok adrese eş zamanlı olarak operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi 3. Sokak’ta bulunan bir binaya özel harekat timleri tarafından baskın düzenlendi.

Operasyonda binadaki bir daireye giren ekipler, evde arama yaptı. Yapılan aramanın ardından 1 şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüphelinin evinde ve gösterdiği yerlerde yapılan aramalarda bulunan bir miktar uyuşturucu madde ile uyuşturucu satışından elde edildiği düşünülen paralara el konuldu.

Gözaltına alınan şahıs, sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken, adreslerde yapılan aramalar sona erdi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler