YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da elektrik kesintisi
İstanbul'da elektrik kesintisi
22 Haziran 2013 08:41
Pendik, Kartal, Ataşehir ve Maltepe'nin bazı mahallelerinde 23, 24, 25, 26, 27, 29 ve 30 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nden yapılan açıklamaya göre, Pendik'te 09.00-15.00arasında olmak üzere 23 Haziran'da Yayalar Mahallesi,Ankara ve Sanayi caddeleri, Silan Teneke, Dolayoba Sanayi Sitesi ve civarı, Pak Ambalaj, Tuncer Sokak, Alpeks ve civarı, 24 Haziran'da Orta Mahalle, Cumhuriyet Caddesi, Kuşkonmaz, Bahar sokaklar ve civarı, Dumlupınar Mahallesi, Ankara Caddesi, Birlik Gıda ve civarı,25 Haziran'daÇınardere Mahallesi, Ayazma Caddesi, Yılmaz Kooperatifi ve civarı, Saraç Kent, Taşlı Sokak başı ve civarı, 26 Haziran'da Orta Mahalle, Bağdat, 50. Yıl ve Yan Yol caddeleri, Elka Okulu ve civarı, Sebat Kolektif Şirketi, Erdoğanlar Emaye ve civarı, Esenler Mahallesi, Yıldızlar İnşaat, Nardalı Sokak, Dumlupınar Mahallesi, Manolya Sokak ve civarı, 27 Haziran'da Orta Mahalle İzmir Sokak ve civarı, Dumlupınar Mahallesi, Trabzon Caddesi, Oğuzhan, İpek, Erciyes sokaklar ve civarı, 29 Haziran'da Batı Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi, Pendik Belediyesi ve civarı, 30 Haziran'da Yayalar Mahallesi, Termo ve civarı, Güllübağlar Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Poliplast ve civarı, Esenler Mahallesi Fedakar Sokak ve civarında elektrik kesintisi yapılacak.

Kartal'da 09.00-15.00 arasında olmak üzere 24 Haziran'daEsentepe Mahallesi, Toros, Milangaz, İnönü, Ankara, Tecerdağı caddeleri, Konakdağ, Pala, Kızılırmak, Mercan, Hayrabolu, Erkılıç, Serik, Perisu, Yılmaz ve Elmadağ sokaklar, Mavi Detay Sitesi, Hicret Cami civarı, Elmalı Kuran Kursu civarı,25 Haziran'da Kızılay Bulvarı, Yıldıray Sokak, Fatih Caddesi, Dik Sokak, Esentepe İnönü, TunaCaddeleri, Cami Sokak, Petroliş Mahallesi, Samanyolu ve Bahçeler sokaklar, Yukarı Mahalle, Doğan ve Yankı sokaklar,29 Haziran'daHürriyet Mahallesi, E-5 Yanyol Opar Fabrikası ve civarı, Yeni Mahalle, İstasyon Caddesi, Ege Seramik ve civarı, Sevilay Fabrikası ve civarında kesinti uygulanacak.

Ataşehir'de 23 Haziran'da 09.00-16.00 arasında Fetih Mahallesi, Libadiye Caddesi Esin Sitesi, Örnek Mahallesi, Çamlıca Sitesi, G10 Sokak ve Bağkur Sitesi'nde enerji kesintisi yapılacak.

Maltepe'de 26 Haziran'da 09.00-15.00 arasında, Çayırlar mevkisi, T.M.O, Granik Koza Sitesi, F. Çakmak Caddesi, Esma Sokak ve civarında kesinti uygulanacak.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler