YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da deprem kaç şiddetinde oldu?16 Kasım 2015
İstanbul'da deprem kaç şiddetinde oldu?16 Kasım 2015
16 Kasım 2015 18:05
İstanbul ve İstanbul çevresi deprem şiddetiyle sarsıldı. İstanbul'da akşam saatlerinde deprem meydana geldi. İstanbul'da meydana gelen depremin şiddeti kaç? İstanbul'da bugünkü depremin şiddeti, saati, merkezi ve tüm ayrıntıları..

İstanbullular bugün akşam saatlerinde meydana gelen depremle büyük bir şok yaşadı. İstanbul'da meydana gelen deprem şiddetli bir şekilde İstanbul merkez ve çevre ilçelerinde hissedildi.  Marmara merkezli olduğu açıklanan depremin şiddeti kaç? Depremin merkezi ve saati, şiddeti... Tüm bu bilgileri haberimizin detayında...

Marmara Denizi'nde 4 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'un bütün ilçelerinde hissedildi.. Sarsıntı İstanbul başta olmak üzere Marmara Denizi'ne kıyısı olan kentlerde de hissedildi. 

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, saat 17.45'te merkez üssü Marmara Denizi olan 4.0 büyüklüğünde yer sarsıntısı gerçekleşti. Deprem, İstanbul ve çevresinde hissedildi.

AFAD, İstanbul'un yanı sıra çevre il ve ilçedeki birimlerle irtibat kurularak herhangi bir olumsuzluk olup olmadığının araştırıldığını bildirdi.

Boğaziçi Rasathanesi şiddeti 4, 2 olarak ölçtü.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (KRDAE)

Tarih                  Saat          Şiddeti         Yer                  

 2015.11.16       17:45:43      4.2  -.-   MARMARA DENIZI    

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler