YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da 3 DAEŞ'li intihar yeleğiyle yakalandı
İstanbul'da Pendik ve Başakşehir'de, IŞİD'e yönelik düzenlenen operassyonda 3 zanlı gözaltına alındı.
İstanbul'da 3 DAEŞ'li intihar yeleğiyle yakalandı
21 Haziran 2016 / 18:03 Güncelleme: 21 Haziran 2016 / 18:46

İstanbul'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan terör örgütü DAEŞ üyesi 2'si Çeçen 3 kişinin sansasyonel eylem hazırlığında olduğu iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü DAEŞ'in İstanbul'da sansasyonel eylem hazırlığı içerisinde olduğu istihbaratı üzerine çalışma başlattı.

Bu kapsamda, 18 Haziran'da Pendik ve Başakşehir'de 2 adrese operasyon düzenleyen ekipler, 2'si Çeçenistan uyruklu 3 kişiyi gözaltına aldı.

Adreslerde yapılan aramalarda, canlı bomba eyleminde kullanılabileceği değerlendirilen yelek, çok sayıda tüp, uzun namlulu silah mermileri ile şifrelenmiş dokümanlar, dijital malzemeler ve örgütsel materyaller ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Fuat G, Bekhan Alim H. ve Zelimhan A. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

DAEŞ'in Türkiye sorumlularından olduğu belirtilen Fuat G'nin, Suriye'nin Rakka kentindeki örgüt yöneticileriyle irtibatlı olduğu ve İstanbul'da eylem planladığı, Çeçenistan uyruklu 2 kişinin ise eylemi gerçekleştirmek için Suriye'den İstanbul'a geldiği öne sürüldü.

iRTİBATIM KESİK
 // Nezir
Deccalin deşifresiyle ilgili yazdığım yorumu hiç bir kanalda yayınlatamadım, her yer ile irtibatım kesik bu da gösteriyorki deccalin yeryüzünde olduğuna dair bir delil daha, zaten o kadar çok belge varki inkarı mümkün değil....
21 Haziran 2016 Salı 19:18
KARAR Ml?!? ➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
SORGUSUZ, SUÂLSİZ HEMEN ASlN! ÇÜNKİ SUÇ SÂBİTTİR.. AKSİ HALDE BİR İNSAN, NEDEN İNTİHAR YELEĞİYLE DOLAŞlR Kİ?!?!?...
21 Haziran 2016 Salı 18:29
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler