YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul Üniversitesi'ndeki kavganın görüntüleri
İstanbul Üniversitesi'nde geçtiğimiz hafta çıkan ve 57 kişinin gözaltına alındığı olaylar güvenlik kamerasına yansıdı.
İstanbul Üniversitesi'ndeki kavganın görüntüleri
07 Aralık 2015 / 23:10 Güncelleme: 07 Aralık 2015 / 23:11

İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde geçtiğimiz Cuma günü iki öğrenci grubu arasında çıkan olaylarda her iki gruptan toplam 57 öğrenci gözaltına alınmıştı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan öğrenciler dün sevk edildikleri Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

CAM ŞİŞELİ İÇECEKLER YASAKLANDI

Üniversite yönetiminin kavgalar sırasında öğrencilerin birbirleri üzerine cam şişe attığı için üniversite içerisindeki kantinlerde cam şişeli içecek satılmasının yasakladığı öğrenildi. Polis ekipleri de bu sabah okul girişindeki uygulaması sırasında çok sayıda cam şişeli içeceğe ve içeri sokulmak istenen sopalara el koydu.

2-716.jpg

KIZ ÖĞRENCİLER ÇANTASINDAN SOPA ÇIKARDI

Üniversitenin güvenlik kameralarına yansıyan olaylarda okulun bahçesindeki bir grup öğrencinin bir kız öğrencinin çantasından çıkardığı sopaları montlarının içerisine gizlediği görüldü. Sopaları alan öğrenciler ile " Müslüman Gençlik" adlı öğrenci grubunun olduğu tarafa doğru ilerledikleri sırada bir anda geriye doğru kaçmaları görüntülere yansıdı.

3-386.jpg

4-220.jpg

 // Uğur
Türkiye nin geleceği bunlara mı emanet? Bu haydutları kim alıyor bu okullara. Her kazananın üniversiteye gitmemesi lazım. Çünkü üniversiteyi kazanmak mesele değil, asıl mevzu onun hakkını verebilmek...
08 Aralık 2015 09:52
Avrupa Standardı Solculuk
 // Ferhat Coşgun
Avrupa'nın solcuları kendi Devletinin ve Milletinin bekasını düşünürken. Türkiye'de ki ne idüğü belirsiz devşirme solcuların gayeside Ülkeyi karanlığa sürüklemek......
07 Aralık 2015 23:21
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler