YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul muhteşem organizasyona hazır!
İstanbul muhteşem organizasyona hazır!
19 Ağustos 2015 16:47
İstanbullular Harbiye Açık Hava tiyatrosunda 14- 22 Eylül arasında unutamayacakları 8 akşam yaşatacak. Tiyatro, skeç, konser ve birçok etkinliğin yapılacağı show için geri sayım başladı.

Türkiye’de sahne santları denilince ilk akla gelen isim olan BKM, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde 14- 22 Eylül arasında istanbullulara unutamayacakları 8 akşam yaşatacak. 

Bu sezon hem tiyatroda kapalı gişe oynayan hemde TV ekranlarında raiting rekorlarını alt üst eden komedi şovu ‘Güldür Güldür’ Açıkhava’ya özel hazırıladıkları şkeçlerle izleyenleri bu seferde Açıkhava’da kahkahaya boğacak. ‘Güldür Güldür’ ekibinden sahneyi devir alacak olan ünlü komedyen Ata Demirer ise müzik ile kahkahayı harmanladığı şovu ‘Ata & Turka’yla sevenleriyle buluşacak.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, 18 Eylül akşamı ise uzun yıllarca konuşulacak bir sahne ortaklığına ev sahipliği yapacak iki güçlü ses Nükhet Duru ve Yaşar bir geceye özel olarak ‘Hayat Şarkılarda’ diyecek. Güçlü sesi ve görkemli performansıyla kendisine her konserinde hayran bırakan Şebnem Ferah ise 19 Eylül akşamı sevilen şarkılarını kendisini izlemeye gelenlerle birlikte seslendirecek. Ziynet Sali sadece Harbiye’de sevenleriyle buluşacak ‘Deniz Kokusu’ projesiyle muhteşem bir müzik ziyafeti verecek.

GÖRKEMLİ KONSERLERİN FİNALİ SILA'DAN

Türk Pop Müziği’nin güçlü kadın seslerinden Sıla ‘BKM EYLÜL’DE AÇIKHAVA’DA’nın finalini yapmak üzere 21 ve 22 Eylül akşamı sevenleriyle buluşacak. Sıla, 8 akşamlık etkinliklerin finali için hazırladığı repertuvarı ve muhteşem şovuyla kendisini izlemeye gelenlere unutamayacakları bir akşam yaşatacak.

‘BKM AÇIKHAVA’DA ETKİNLİK TAKVİMİ

14 Eylül Pazartesi Güldür Güldür 15 Eylül Salı Güldür Güldür 17 Eylül Perşembe Ata Demirer ‘Ata & Turka’ 18 Eylül Cuma Nükhet Duru & Yaşar ‘Hayat Şarkılarda’ 19 Eylül Cumartesi Şebnem Ferah 20 Eylül Pazar Ziynet Sali ‘Deniz Kokusu’ 21 Eylül Pazartesi Sıla 22 Eylül Salı Sıla 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler