YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul merkezli 29 ilde dev operasyon
İstanbul merkezli 29 ilde hayali ihracat operasyonu yapıldı. İstanbul'da, hayali ihracat yaptıkları iddia edilen şüpheliler, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
İstanbul merkezli 29 ilde dev operasyon
29 Mart 2016 / 08:22 Güncelleme: 29 Mart 2016 / 08:52

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, hayalı ihracat yaptıkları öne sürülen şüphelilerin yakalanması için başta Beşiktaş, Sarıyer ve Tuzla'da olmak üzere tespit edilen çok sayıda adrese eş zamanlı baskın yaptı.

Aralarında kadınların da olduğu çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve gösterdikleri yerlerde aramalar yapıldı.

Gözaltına alınan şüpheliler Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine götürüldü. Öte yandan, İstanbul dışında 20'den fazla ilde de aynı operasyon kapsamında aramalar yapıldığı, şüphelilerin gözaltına alındığı bildirildi.

AA

 // Ömer
terör devleinin terörist başkanına bakın vatandaşlarına 'Türkiye'den hemen ayrılın' demiş. Ulan ahlaksız sinagoglara yaptırdığınız saldırılar sonrası Türkiye 'yi elinizdeki atıl kameralarla donatıp kaybetmediğini bir şey mi kaldı? Lanetli güruh!...
29 Mart 2016 09:38
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler