YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Isparta'da demokrasi nöbeti devam ediyor
Isparta'da demokrasi nöbeti devam ediyor
06 Ağustos 2016 02:37
Isparta'da FETÖ'nün darbe girişimine karşı vatandaşların demokrasi nöbeti devam ediyor

Isparta'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı vatandaşların "Demokrasi nöbeti" devam ediyor.

Hükümet Meydanı'nda, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi, demokrasi nöbetinde, Türk bayrakları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterleriyle darbe girişimine tepki gösterdi. 

Isparta Belediyesi'nin bayrak dağıttığı meydanda, Kur'an dinleyen vatandaşlar, darbe girişiminde şehit olanlar için yapılan duaya da eşlik etti.

Vatandaşlara hitap eden AK Parti Isparta Milletvekil Said Yüce, meydanlardaki heyecanın sadece Isparta'da değil, Türkiye'nin her yerinde olduğunu belirterek, fırtınalı günlerin ardından bahar çiçeklerinin açacağını, bundan kimsenin şüphe duymaması gerektiğini bildirdi. 

Bu milletin inançlarını, değerlerini çalmaya çalışanların gerçek yüzlerini görme fırsatı bulduklarını vurgulayan Yüce, Kur'anı Kerim'de münafıklarla ilgili ayetlerin FETÖ'yü birebir tarif ettiğine işaret etti. 

Bu meydanlarda çok güzel şeylerin olduğunu, çocuklara vatan, bayrak ve din ilgili bilgilerin meydanlarda daha iyi anlatıldığını kaydeden Yüce, "Şehitlerimiz oldu, gazilerimiz oldu. Allah onlararahmet eylesin." dedi.

Yüce, FETÖ'nün darbe girişiminin yatırımlarının önünce geçmeyeceğini, yatırımların hız kesmeden devam edeceğini sözlerine ekledi. 

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler