YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İspanya'da boğulan Şakir'in babasının, oğlunun öldüğünden haberi yok
İspanya'da boğulan Şakir'in babasının, oğlunun öldüğünden haberi yok
14 Nisan 2015 15:55
İspanya'da denizde boğulan üç kişiden biri olan Şakir Çelik'in babası Süleyman Çelik'in dün ciğerinin patladığı, kalp krizini tetikleme riski olması nedeniyle oğlunun ölüm haberinin verilmediği öğrenildi.

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesindeki yatılı Anafartalar İşitme Engelliler Özel Eğitim Meslek Lisesi'nden Avrupa Birliği projesi kapsamında İspanya'ya giden gruptaki örencilerden Şakir Çelik (19), Serdar Fidan (18) ile bilgisayar öğretmeni Ümit Nalbant (30), dalgalar nedeniyle boğularak can verdi. Gaziantepli olan ve İzmir'in Buca ilçesinde yaşayan işitme engelli Şakir Çelik'in ölüm haberi ev hanımı annesi Cemile Çelik'e verildi.

Öte yandan market işleten baba Süleyman Çelik'in dün ciğerinin patlaması sonucu Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde lazer tedavisi gördüğü bu olay nedeniyle kalp krizi geçirme riski olması dolayısıyla ölüm haberinin şuana kadar verilmediği ve gizlendiği öğrenildi. Baba Şakir Çelik'e doktor eşliğinde uygun bir zamanda oğlunun ölüm haberi verileceği bildirildi.

 

İHA

Etiketler: ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler