YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İntihar edeceğim dedi, intihar etti
İntihar edeceğim dedi, intihar etti
22 Ocak 2010 21:17
300 metreden aracı uçuruma sürdü

Muğla Merkezde 2 gün önce evinden 'İntihar edeceğim' diyerek ayrılan Ahmet Kök (35) isimli vatandaş bu akşam saatlerinde Muğla Göktepe yolu dağı eteklerinden aracını 300 metrelik uçuruma sürerek intihar etti. 
 

155 Polis İmdat'ı arayan bir vatandaş, Düğerek Mahallesi üst kısmında bulunan Göktepe yolu üzerinden bir aracın uçuruma yuvarlandığı ihbarını yaptı. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Trafik Şube ekipleri dağın eteklerinde önce uçan aracı aradılar. 48 NR 923 plakalı araç, yoldan 200 metre aşağıda bulundu. Araca ulaşmak için Muğla Belediyesi Aks ekipleri ve ardından sivil Savunma ekipleri olay yerine geldi.  Ekipler ters dönen aracın içinde sürücü Ahmet Kök'ün cansız vücudu ile karşılaştılar. 
 

Ahmet Kök'ün iki gün önce alkollü olarak araç kullandığı için ehliyetine el konulduğu öğrenildi. Sürekli alkol alması nedeniyle daha önce çalıştırdığı su tesisatçılığı işini bıraktığı ve yakınlarına da 'İntihar edeceğim" diyerek ayrıldığı öğrenildi.  Savcılık olayla ilgili olarak soruşturma başlattı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler