YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İmalathane alevlere teslim oldu
İmalathane alevlere teslim oldu
19 Nisan 2011 08:05
İstanbul Beylikdüzü'nde mobilya imalathanesinde belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yetersiz kalması üzerine çevre ilçelerden takviye ekip geldi. Güçlükle kontrol altına alınan yangında şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı

Beylikdüzü'nde, inşaat halindeki 5 katlı binanın bodrumunda bulunan mobilya imalathanesinde yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangın güçlükle kontrol altına alındı. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Beylikdüzü Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi Sardunya Caddesi üzerinde bulunan bordum üzeri 5 katlı binada, saat 05.30 sıralarında yangın çıktı. İnşaat halindeki binanın bodrum katında bulunan mobilya imalathanesinde henüz belirlenemeyen sebeple çıkan yangın kısa sürede büyüdü. 

İhbar üzerine olay yerine gelen Beylikdüzü İtfaiyesi'ne bağlı ekipler, yangını söndürmede yetersiz kaldı. Yangının büyümesi üzerine olay yerine Avcılar, Büyükçekmece, Bakırköy, Şişli ve Seyrantepe itfaiye gruplarından takviye ekipler gönderildi. Yangın, itfaiyenin yaklaşık 2 saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.

Basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan işyeri sahibi Burcu Altıntaş, itfaiyenin söndürme çalışmalarını çaresizlik içerisinde seyretti.

Polis ve itfaiye, yangının çıkış sebebini belirlemek için çalışma başlattı. İlk bilgilere göre, büyük çapta maddi hasara sebep olan yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Cihan

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler