YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İlköğretim öğrencisi ölü bulundu
İlköğretim öğrencisi ölü bulundu
22 Mayıs 2012 11:27
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde bir ilköğretim okulu öğrencisi, arazide ölü bulundu.

Atatürk İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Furkan Özdemir (14), iki arkadaşıyla okul çıkışı Çarşı Mahallesi Doğanlar mevkisinde gezintiye çıktı. Özdemir ve arkadaşları, bir süre sonra bölgedeki bir ağacın altında mola verdi.

Mola sırasında Özdemir'in uyuduğunu düşünen arkadaşları, genci uyandırmak istedi. Özdemir'in tepki vermemesi üzerine panikleyen çocuklar, 112 Acil Servis ekibine haber verdi.

Özdemir'in hayati fonksiyonlarının durduğunu belirleyen sağlık ekibi, çocuğa kalp masajı yaptı. Özdemir, müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özdemir'in cesedi, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Pazaryeri Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Özdemir'in cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Öte yandan Özdemir'in Pendik Belediyesi'nde çalışan annesi Sevgi Özdemir'i arayarak, oğlunun hastalandığını ve acilen Pazaryeri'ne gelmesi gerektiğini söyleyen polisin, zor anlar yaşadığı gözlendi.

Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Seyfettin Yıldız ve öğretmenleri, Özdemir'in başarılı bir öğrenci olduğunu bildirdi. AA

haber
 // selin temel
canım arkadaşım benim bu haberi duyunca en çok üzülen benim onun kalp rahatsızlığı falan yoktu arkadaşları zorla çakmak gazı çektirmişler furkanda ilk defa çektiği için bayılmış arkadaşlarıda korkup kaçmış allah onların cezasını versin canım beni mekanın cennet olsun rahat uyu kardeşim...
23 Mayıs 2012 16:41
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler