YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İlk soba sehirlenmesi: 2 ölü
Kış aylarının en üzücü olaylarından soba zehirlenmeleri malesef bu yıl erken başladı. Edremit’te mevsimin ilk soba zehirlenmesi yaşlı çiftin canına mal oldu
İlk soba sehirlenmesi: 2 ölü
14 Ekim 2010 / 19:46 Güncelleme: 14 Ekim 2010 / 19:47

Edremit ilçesinde yaşlı çift, akşam saatlerinde yaktıkları sobadan zehirlendi. Yaşlı çiftin cesedini öğle saatlerinde gelen kızları buldu.
 

4 çocuklu Mehmet (66) ve Gülten (62) Yalazı çifti, iddiaya göre kahvelerini içtikten sonra sobalarını yakıp birlikte sohbet etmeye başladılar. Bir ara mideleri bulanan yaşlı çift kustuktan sonra fenalaştı. Gülten Yalazı oturduğu kanepede, Mehmet Yalazı ise yere düşmüş vaziyette son nefeslerini verdi.
       

Öğle saatlerinde eve gelen kızları kapıyı açtığında anne ve babasının cansız bedenleriyle karşılaştı. Komşularına ve yakınlarına haber veren kızı daha sonra olay yerine ambulans çağırdı. Olay yerine gelen ambulanstaki sağlık görevlileri yaşlı çifttin öldüğünü tespit etti.
       

Olay yerine gelen savcı, incelemeyi yaptıktan sonra Yalazı çiftinin cenazelerinin kesin ölüm sebeplerinin araştırılması için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderdi. Tansiyon hastası olduğu öğrenilen Yalazı çiftinin ölümü mahalle sakinlerini de üzdü.
       

Mehmet Yalazı'nın Edremit Endüstri Meslek Lisesi'nden emekli olduğu öğrenildi. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler