YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İlk eşiyle aynı tarihte öldü
İlk eşiyle aynı tarihte öldü
30 Aralık 2009 18:02
Bugün hayatını kaybeden Mehmet Arda'nın ilk eşinin de 29 Aralık'ta öldüğü ortaya çıktı.

Bursa'da elektrik sobasından çıkan yangında 7 aylık hamile eşini ve 2 çocuğunu kaybeden, kendisi de bugün hayatını kaybeden Mehmet Arda'nın ilk eşinin de 29 Aralık'ta öldüğü ortaya çıktı.
 

Yıldırım ilçesi Vakıfköy Mahallesi Vural Sokak'ta meydana gelen olayda, gece ısınmak amacıyla yakılan elektrik sobasının sebep olduğu yangında Mehmet Arda (47) alevlerin sardığı evden kendini dışarı atmış, tutuşan eşofmanını bahçedeki süs havuzuna atlayarak söndürmüştü.
 

Kendisi ağır yaralanan ve 7 aylık hamile Şengül Arda ile çocukları ilköğretim 2. sınıf öğrencisi Sümeyye (8) ve 3 yaşındaki Ümitcan Arda'yı kaybeden Mehmet Arda, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı. İzmit Yanık Merkezi'ne sevk edilen Mehmet Arda, yapılan tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı hayatını kaybetmişti.
 

Baba Arda'nın cenazesi, yakınları tarafından Bursa'ya getirilerek Vakıf Camii'nde kılınan cenaze namazın ardından mahalle mezarlığında eşi ve 2 çocuğunun mezarının yanına defnedildi. Anne ve babanın mezarlarının arasında 2 çocuğun mezarının bulunması duygulu anların yaşanmasına neden oldu.
 

Bu arada, cenaze törenine katılan Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, ailenin geride kalan çocuklarına sahip çıkacaklarını ve giysi yiyecek ihtiyaçları dahil, kira bedellerini de karşılanacağını ifade etti.
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler