YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İki sürücünün sopalı yol verme kavgası
Karabük'te, 2 sürücünün yol verme meselesi yüzünden tartışması sopalı kavgaya dönüştü. 21 yaşındaki Eray U., başına aldığı sopa darbesiyle yaralandı.
İki sürücünün sopalı yol verme kavgası
27 Haziran 2015 / 22:01 Güncelleme: 27 Haziran 2015 / 21:34

Otomobil sürücüleri Eray U. ve 46 yaşındaki Nizamettin B., ara sokakta birbirlerine yol verme meselesinden tartıştı. Tartışmanın ardından Nizamettin B., Eray U.'yu aracıyla takip etti. Eray U., Kayabaşı Mahallesi Kavaklıdere Caddesi'nde durunca, peşinden gelen Nizamettin B. de durdu.

İki sürücü tartışmaya başladı. Arbede sırasında tişörtü yırtılan Eray U., koşarak aracından aldığı sopa ile Nizamettin B.'nin üzerine yürüdü. Ancak Nizamettin B., Eray U.'yu tutup yere yatırdı. Sonra da yere düşürdüğü sopasını alıp Eray U.'nun başına vurdu. Eray U. yaralanırken, Nizamettin B. otomobiliyle uzaklaştı.

Çevredekilerin haber vermesiyle gelen sağlık ekipleri, Eray U.'yu Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Eray U. hastanedeki tedavisinden sonra karakola giderek sürücüden şikayetçi oldu. Polis, Nizamettin B.'yi yakalarken, soruşturma sürdürülüyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler