YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İbretlik kaza kameralarda...
E-5'te meydana gelen kaza ibretlik görüntüler içeriyor. Otomobilleriyle hız yapan gençler önlerinde seyreden araçları makas yaparak geçiyorlar.Önündeki aracı geçerken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü biranda kendini bariyerlerde buldu.
İbretlik kaza kameralarda...
06 Ekim 2010 / 14:55 Güncelleme: 06 Ekim 2010 / 15:15

İstanbul Avcılar'da otomobilleriyle aşırı hız yapan, trafik kurallarını alt üst eden gençlerin yaptıkları kaza, ellerindeki kameraya saniye saniye yansıdı.

E-5'te Beylikdüzü'nde başlayan kayıt, Avcılar'da kazayla sonuçlanıyor. İçinde üç kişinin bulunduğu otomobil, yolda sürekli makas yaparak trafikteki diğer araçları tehlikeye sokuyor. Araçta müziğin sesini sonuna kadar açan gençler, adeta kendilerinden geçercesine sürücü her makas attığında sevinç çığlıkları atıyorlar. Araç Avcılar'a geldiğinde kontrolünü kaybeden genç sürücü, bir kamyonete çarptıktan sonra hızla bariyerlere giriyor.

Ön koltukta oturan genç, elindeki kamerasıyla bu çılgın anları görüntülerken, yaptıkları kazayı da görüntülüyor. Kazanın şiddetiyle araç takla atarken gençlerin imdadına diğer araç sürücüleri yetişiyor. Gençlerin kaza anları ve kaza sonrası yaşananlar kayıtta olan kameraya yansıyor. Kazaya rağmen araçta yüksek sesli müzik yayıni ise devam ediyor. Bu görüntü, aşyırı hız yapmanın nasıl sonuçlar doğurabileceğini acı bir şekilde gözler önüne seriyor.

İHA

Bunlar...
 // byilleqal
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
18 Aralık 2010 14:04
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler