YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İbret alınacak bir video...
Aşırı hız yaparak önüne gelen araçları makas atarak geçen gençler, bir otomobili geçtikten sonra karşısına çıkan diğer aracı sollarken kaşıdan gelen kamyonun altında girdi. Arabada bulunan gençlerin sağlık durumları hakkında ise bilgi alınamadı.
İbret alınacak bir video...
30 Kasım 2010 / 13:16 Güncelleme: 30 Kasım 2010 / 13:35

Ülkemizde her yıl binlerce insanın ölümüne neden olan trafik kazalarının başlıca nedeni sürücülerin trafik kurallarına uymamaları.

Aşırı hız yapan sürücülerin kural tanımamazlıkları hem kendilerinin hem de karşıdaki masum insanların hayatlarına maloluyor.İnternete düşen Türkiye'deki bir görüntü trafik canavarının nelere malolabileceğini bariz bir şekilde gözler önüne seriyor.

Karayolunda aşırı hızla seyreden otomobildeki iki gencin makas atarak yolda ilerlemeleri faciayla sonuçlandı. Her makes attıklarında sevinç çığlıkları atan sürücü ve yanındaki arkadaşı bu anları ellerindeki kamerayla da ölümsüzleştirmek istediler. Bir anda karşılarına kamyon çıkınca çığlık atan gençlerin bulunduğu otomobil metrelerce sürükelenerek hurdaya döndü.

Sürücünün yanında oturan arkadaşının elindeki amatör kamerayla kaza anını görüntülediği bu feci olayda kamyon otomobili metrelerce sürükledi.Otomobildeki gençlerin durumuyla ilgili ise bir bilgi yok.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler