YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hız kavgası
Hız kavgası
11 Şubat 2010 19:59
Polis memurlarıyla mahalleli arasında, hızlı araç kullanma iddiasıyla sopalı kavga çıktı.

Adana'da polis memurları ile mahalle sakinleri arasında, hızlı araç kullanma iddiasıyla çıkan kavgada, biri polis memuru 3 kişi hafif şekilde yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Yenidoğan Mahallesindeki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli, ismi açıklanmayan bir polis memuru 01 HP 593 plakalı otomobiliyle mahalle arasında seyir halindeyken bir kediye çarptı.

İddiaya göre, bu sırada, şube müdürlüğünün arkasında, olayın olduğu sokakta oturan Cihan O, polis memuruyla aşırı hız yaptığı gerekçesiyle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede sopalı kavgaya dönüştü.

Cihan O. ve kardeşi Yusuf O,  polis memurunun aracının camlarını sopalarla kırarken, olay yerine gelen polis memurunun meslektaşları ile mahalle sakini İbrahim Halil S. de kavgaya karıştı. Kısa sürede büyüyen kavga, diğer vatandaşların araya girmesi ve bölgeye asayiş ekiplerinin gelmesiyle son buldu.

Kavgada, Cihan O, Yusuf O. ve polis memuru hafif şekilde yaralandı. Mahalle sakinlerinden 3 kişi ile 3 polis memuru, ifadeleri alınmak üzere Akıncılar Polis Merkez Amirliğine götürüldü.

Camları kırılan polis memurunun otomobili ise Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü ekiplerince incelendi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler