YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hırsızlık yapacağını Facebook'tan duyurdu
Hırsızlık yapacağını Facebook'tan duyurdu
29 Eylül 2013 11:40
Hırsızlıktan 60 suç kaydı bulunan 20 yaşındaki genç, Facebook'ta paylaştığı videosunda uçak çalacağını söyledi.

Adana'da en son otomobil çaldıktan sonra yakalanan ve hırsızlıktan 60 suç kaydı bulunan 20 yaşındaki genç, Facebook'ta paylaştığı videosunda uçak çalacağını söyledi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği tarafından sürekli hırsızlık yaptığı için yakalanan ancak adliyede serbest kalan Murat T. (20), bu kez hırsızlık yapacağını sosyal paylaşım sitesinden ilan etti. Bir arkadaşıyla sohbetini sosyal paylaşım sitesinde takipçileriyle paylaşan Murat T., videoda arkadaşının sorularını yanıtlarken, "Uçak çalacağım havaalanından, Viyana'ya kaçıracağım. Yeni projem havaalanından uçak kaçırmak" diyor.

En son 11 Ağustos 2013 günü otomobil çaldıktan sonra yakalanan ve hırsızlıktan 60 suç kaydı bulunan Murat T.'nin bu ilginç videosu sosyal paylaşım sitesinde izlenme rekoru kırıyor.Murat T. Gezi Parkı eylemlerine de katılmış polis tarafından gözaltına alınmıştı.

 

İHA

ORGANİZE SUÇ KARAKOLU
 // DÜNYANIN EN ŞÜPHECİ ADAMI
Söz konusu Adana olduğu zaman şaşırmadığım durum. Düşünüyorum da, acaba Adana'daki polis ve savcılar bu suçlulardan komisyon alıyor mu? Ne kadar pislik haber varsa hep Adana'dan geliyor. Oranın emniyeti ne iş yapar. Kanıt yok, bunlar aklımda geçen şüpheler. E herzaman polis şüphelenecek değil ya, biraz da biz şüphelenelim....
29 Eylül 2013 Pazar 17:38
w
 // q
bunun daha evvel işlediği suçlardan serbest bırakan savcı veya hakim kimse .hürmetle anıyorum.inşallah bu zevatın başına böyle bir eşkiya musallat olur ...
29 Eylül 2013 Pazar 13:21
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler