YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hırsızlar için özel ekip
Hırsızlar için özel ekip
09 Temmuz 2012 14:40
Bodrum, Marmaris ve Fethiye'de 2 gün içinde aralarında Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen'in evinin de bulunduğu çok sayıda evden hırsızlık olayı ile ilgili Muğla İl Jandarma Komutanlığı, özel ekip oluşturdu.

Elde edinilen bilgiye göre, 6 ve 7 Temmuz günlerinde Bodrum, Marmaris ve Fethiye'de 20'nin üzerinde evden hırsızlık olayı yaşandı. Evi soyulan 4'ü yabancı çok sayıda mağdur, olayla ilgili jandarma ekiplerine şikayette bulundu. Evi soyulan mağdurlar arasında kamuoyunca tanınmış kişiler de bulunuyor.

İlçelerde yaşanan hırsızlık olaylarında çok sayıda bilgisayar, kamera, cep telefonu ve ziynet eşyasını çalındı. Çalınanlar arasında 1 otomobil ve motosiklet, kredi kartları, sürücü belgeleri ve kimlik kartlarınında da olduğu öğrenildi.

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme ekipleri, Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen'in Yalıkavak Gökçebel mevkisindeki evi ve diğer evlerde inceleme yaptı. Yapılan inceleme kapsamında evlerde çalışanların da ifadesine başvuruldu.

Muğla İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde, hırsızların yakalanması için özel ekip oluşturuldu. Olay yeri inceleme, istihbarat ve takip konularında uzman olan ekibin, ilk olarak hırsızlık olaylarının yaşandığı noktalarda, güvenlik kameraları görüntüleri incelediği bildirildi.

Ali Şen'in Yalıkavak Gökçebel mevkisindeki evine giren kişi ya da kişiler, içinde değerli eşyaların olduğu belirtilen çelik kasa ile yaklaşık 12 bin avro değerinde özel yapım Fenerbahçe saati ile bazı eşyaları çalarak kaçmıştı. AA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler