YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li başkanın evinden çıkanlara bak
HDP'li başkanın evinden çıkanlara bak
14 Ekim 2015 19:38
Erzurum'da PKK terör örgütü yapılanmasına yönelik ve PKK terör örgüne yardım ve yataklık yaptıkları belirlenen 11 kişi gözaltına alındı.

Erzurum Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı tarafından PKK terör örgütünün yapılanmasına ve PKK terör örgüne yardım ve yataklık yaptıkları belirlenen ilçe ve köy komitelerine yönelik yapılan eş zamanlı operasyonda aralarında Köprüköy HDP ilçe Başkanı H.K.'nın ve Köprüköy DBP Başkanı N.Y'nın de bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı.

Köprüköy HDP ilçe Başkanı H.K.'nın ve Köprüköy DBP Başkanı (N.Y)'nin evlerinde yapılan aramalarda, çok sayıda örgütsel doküman ile birlikte, HDP ilçe Başkanı H.K.'nın evinin bahçesinde bulunan arı kovanı içine gizlemiş vaziyette 1 adet Kaleşnikof silah ve 1 adet tabanca ile birlikte, bu silahlara ait mühimmat ele geçirildiği kaydedildi.

Gözaltına alınan şahıslarla ilgili Erzurum Köprüköy Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı.

 

İHA

 // Yasin
Alah akılfikirversin bu millet hala daha hdp ye oy veriyor bu insanlar ya noldu bumillete ? polis öldüren asker öldüren kendi halkını öldüren hdp = pkk ya oy veriyorlar %99u müslüman olan bu millet dışgüclerin maşası olan hdp nin gerçek yüzünü nezaman góreceğiz? ülke elden gidincemi uyanın eyyy müslümanlar:-)...
14 Ekim 2015 22:16
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler