YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hayırsız evlat, babasını darp etti!
Hayırsız evlat, babasını darp etti!
28 Eylül 2013 21:59
Kocaeli’de oğlu tarafından dövülüp tehdit edildiğini iddia eden Fikri Yüce, çaresiz olduğunu, güvenliği için yetkililerden yardım beklediğini söyledi.

Cumhuriyet Mahallesi Mimar Sinan Caddesi'nde yaşayan 64 yaşındaki Fikri Yüce, kendine ait binanın tapusunu üzerine isteyen 38 yaşındaki oğlu E.Y. tarafından dövülüp, tehdit edildiğini iddia etti. "Öz oğlum beni dövmeye kalkıyor" diyen Yüce, "Kendime bakamadığım ve kimsede bakmadığı için evli olan kızımı ailesiyle birlikte bana bakması için evime aldım. Öz oğlum beni dövmeye kalkıyor.

'Neden onları buraya getirdin', 'Evin tapusunu neden bana vermiyorsun' diye bana küfrediyor ve dövmeye kalkıyor. Korkumdan ne balkona ne de kapıya çıkabiliyorum. Çok çaresizim. Yetkililer bana yardım etsin, korkuyorum, çok güçlü. Bir evlat babasına böyle yapar mı" dedi.

Babasına bakmak için evini bırakıp baba ocağına dönen Cihan Oral ise, "Babam tapuyu onlara vermediği için babama her türlü işkenceyi yaptılar. Daha önce babama bakan yengem ve büyük ağabeyim sıkıntıya dayanamadı ve buradan taşındı. Babam kimsesiz kalınca mecburen eşimle beraber biz geldik bakmaya, ancak bizim gelişimizden rahatsız olan alt kattaki ağabeyim babama ağza alınmayacak küfürler etmeye ve tehdit savurmaya başladı.

Geçtiğimiz ay babamı merdivenden yuvarladığı için sıkıntılı günler yaşadık. Ayrıca deliler hastanesinde kapıya araba çağırarak babamı hastaneye kapatmaya çalıştılar. Şikayetçi olduk ancak gelip ifade aldılar, değişen bir şey olmadı" diye konuştu.Fikri Yüce, güvenliği için yetkililerden yardım beklediğini dile getirdi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler