YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hastanede silahlı çatışma
Hastanede silahlı çatışma
15 Aralık 2010 15:10
Van'da özel bir hastanede aralarında husumet olduğu öğrenilen iki aile arasında silahlı kavga çıktı. Olayda 2'si ağır 6 kişi yaralandı.

Van'da özel bir hastane binası içinde düzenlenen silahlı saldırı sonrası yaşanan çatışmada 2'si ağır 6 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre saat 11.30 sıralarında Kale yolu üzezinde bulunan Medikalpark Hastanesi'nin hasta kabul bölümüne giren S.K. (Salih Karadeniz) daha önce aralarında husumet olduğu U. (Uzunyol) ailesine mensup bir kişiye silahla saldırdı. Çevrede bulunanların müdahalesine rağmen saldırıya karşı taraftakilerin karşılık vermesi sonucu, S.K. nin yanı sıra Y.U. (Yavuz Uzungöl), B.U. (Bedir Uzungöl), A.U. (Ahmet Uzungöl) ile ismi öğrenilemeyen bir kişi ve o sırada hastanede bulunan, olayı yatıştırmaya çalışan ilaç mümessili olduğu belirtilen H.A. (Hakan Akboğa) yaralandı.

Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, sağlık durumu ciddi olan S.K. Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'ne, H.A. ile ismi öğrenilemeyen diğer kişi ise Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ambulanslarla sevk edildi. Diğer yaralıların olayın yaşandığı hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Hastane içinde ve çevresinde polis tarafından bölgede geniş güvenlik önlemleri alındığı, şüpheli 5 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Olayın, bir süre önce K. ve U. aileleri arasında yaşanan bir husumetten kaynaklandığı belirtiliyor.
 

İHA

YAZIK
 // MAG
BU OLAY OLSA OLSA ANCAK TÜRKİYEDE OLUR ZATEN...KENDİ DÜZENSİZLİKLERİ NEDENİ İLE BAŞKALARININ ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN BU İNSANLAR NEDEN HALA ARAMIZDA???...
17 Aralık 2010 00:25
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler