YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hastanede doktoru bıçaklayarak öldürdü
Hastanede doktoru bıçaklayarak öldürdü
20 Kasım 2015 07:20
Samsun'da hastane koridorunda eski eşiyle tartışan Yusuf D., tartışma arasına giren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir'i çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra, kendini 5'inci kattan attı. Doktor ve saldırgan yapılan müdahalelere ra

Olay bugün Samsun'un İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi'nde meydana geldi. Özel Anadolu Hastanesi Çiftlik Şubesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir'in sekreteri olan Şeyda A.'nın yanına gelen eski eşi Yusuf D., konuşmak istedi. Şeyda A. ile Yusuf D. hastanenin 5'nci katındaki koridorda tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Dr. Aynur Dağdemir araya girmek istedi. Bu sırada Yusuf D. üzerinde bulunan bıçakla Dr. Dağdemir'i çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra 5'nci kattaki pencereden kendini attı.

Çeşitli yerlerinden yaralanan Dr. Dağdemir, hastanede ameliyata alındı. Dağdemir, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Beton zemine düşerek ağır yaralanan Yusuf D. ise hastanede yapılan müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi ve hayatını kaybetti.

Hastanede olayın ardından geniş güvenlik önlemi alınırken, hastane personeli uzun süre olayın şokunu yaşadı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler