YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hamile kadını işte böyle vurdu!
Hamile kadını işte böyle vurdu!
16 Nisan 2013 16:00
Güngören’de düğün konvoyunda sıkılan kurşun balkonda duran 3 buçuk aylık hamile kadının başına isabet etti. 27 yaşındaki Semra Değirmancı götürüldüğü hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre olay, Güven Mahallesi Posta Caddesi 104 nolu bina önünde dün akşam 23.30 sıralarında gerçekleşti. Mahelle’den geçen düğün konvoyunda bulunan damadın amcasının oğlu Celal S. (30) arabayı durdurarak aşağı indi ve havaya ateş etti. Bu esnada balkonda bulunan 2 çocuk annesi ve 3 buçuk aylık hamile Semra Değirmancı’nın başına kurşun isabet etti. Ağır yararlanan ev hanımı kadın, Bağcılar Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen Semra Değirmancı hayatını kaybetti.

Olaydan sonra kısa süre de kurşunun sıkıldığı yere gelen Asayiş ekipleri 6 araçta bulunan 16 kişiyi gözaltına alırken olay yerinde 2 kovan bulundu. Gözaltına alınanlardan otopark işletmecisi Celal S.’nin kurşunu sıktığı öğrenildi.

Olay anı güvenlik kamerasında

Genç annenin ölümüne neden olan Celal S., güvenlik kameraları tarafından da görüntülendi. Görüntülerde düğün konvoyundaki aracından inen Celal S., havaya ateş açıyor. Celal S. daha sonra da aracına binerek uzaklaşıyor.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler