YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakkari’de hava hareketliliği başladı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde teröristlerce 3 askerin şehit edilmesinin ardından bölgede hava hareketliliği arttı.
Hakkari’de hava hareketliliği başladı
15 Ağustos 2015 / 01:50 Güncelleme: 15 Ağustos 2015 / 08:32

Edinilen bilgiye göre, teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan ve 3 askerin şehit olduğu, 6 askerin yaralandığı çatışmanın ardından Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında kalkan helikopterler Dağlıca bölgesine sevk edildi.

Savaş uçaklarının ise ayrı koldan operasyona katıldığı belirtildi. Helikopterlerin ve savaş uçaklarının ayrı noktalardan PKK’lıları kıskaca aldığı öğrenildi.

Niye pkk'ya tabiiyiz?
 // uykucu
Neden sehit/sehitler verilince hava operasyonu yapiliyor?
Sehitler topraga dusmeden yapsaniz?
Ya da milletin gazini almak icin birileri yine ufuruyor mu?...
15 Ağustos 2015 Cumartesi 11:04
inanmıyorum
 // ali sert
Allahınızı severseniz halkla oynamayın.pkkya operasyon denilerek hergün şehit haberleri almaktan bıktık.pkkya operasyon diyorsunuz PKK Vanda Başkale ilçesinin aşkitan köyünde kurduğu haraç çadırında çatır çatır Vanlı işadamlarından haraç almaya devam ediyor yüzlerce işadamı operasyonların yapıldığı bugünlerde anap ilbaşkanı İbrahim kayanın köyü aşkitanda PKKlıra haraç vermeye devam ediyor ne operasyonundan bahsediyorsunuz Allah aşkına?yorumu dikkate alan çıkarmı bilmem ama yazıyorum ...
15 Ağustos 2015 Cumartesi 01:01
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler