YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakkari'de 5 terörist etkisiz hale getirildi
Hakkari'de 5 terörist etkisiz hale getirildi
03 Mayıs 2016 10:12
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 2 askerin şehit olduğu terör saldırısının ardından düzenlenen operasyonlarda 5 terörist etkisiz hale getirildi.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden yapılan açıklamada, Habeşti askeri üs bölgesine, dün bölücü terör örgütü mensubu bir grup terörist tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırıda bulunulduğu, çıkan çatışmada 2 askerin şehit olduğu kaydedildi.

Bölgede süren operasyonlarda 5 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına ve Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyoruz." ifadelerine yer verildi.


AA

 // kasım
ben 15 ay askerlik yaptım ama yapacağım yoruma sen ne anlarsın askerlikten diyebilirsiniz bence kar maskenin yanı sıra kaskta taksak bide çelik yelek birininizin canını kurtarsa yeter cep telefonu kurtardı askerimizi bu konuda biraz gevşeğiz arkadşlra kendinizi düşünmoyorsanız çocuklarınızı düşünün hepinizin ellerinden öperim...
03 Mayıs 2016 10:36
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler