YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hain tuzağı sonu oldu: Parçalara ayrıldı!
Genelkurmay Başkanlığı, devam eden terör operasyonlarına dair bir açıklama yayınladı. Açıklamada, teröristlerin bomba yüklü araçla, emniyet ve kontrol noktasına gerçekleştirdiği saldırıda 1 teröristin aracın içerisinde öldüğü bildirildi.
Hain tuzağı sonu oldu: Parçalara ayrıldı!
11 Haziran 2016 / 18:17 Güncelleme: 11 Haziran 2016 / 18:23

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden yapılan açıklamaya göre,  dün, Siirt, Van,Hakkari kırsalı ile Irak'ın kuzeyindeki terörist gruplara  yönelik hava harekatı düzenlendi.

SALDIRI HAZIRLIĞINDAKİ TERÖRİSTLERE HAVA HAREKATI

Siirt Eruh, Van Tendürek Dağı, Hakkari Şemdinli ve  Yüksekova kırsalında güvenlik kuvvetlerine saldırı hazırlığındaki terörist  gruplar ile Irak'ın kuzeyindeki Gara, Sinat-Haftanin ve Hakurk'da, bölücü terör  örgütü mensubu teröristlerce kullanıldığı tespit edilen silah mevzi, sığınak,  barınak ve mağaralar hava harekatıyla imha edildi.

TERÖRİST PARÇALARA AYRILDI

Ayrıca, Şırnak'ta, bomba yüklü bir araç yol emniyet ve kontrol  noktasında patlatılarak yapılan saldırıda, araç içerisindeki bir bölücü terör  örgütü mensubu terörist öldü. Olayla ilgili üç şüpheli gözaltına alındı.

ANINDA KARŞILIK VERİLDİ

Siirt Eruh, Şırnak Uludere, Tunceli Ovacık ve Irak kuzeyindeki bölücü  terör örgütü mensubu teröristlerce, güvenlik güçlerine yapılan taciz ateşlerine  de anında karşılık verildi. Hakkari Çukurca'da, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce  karayoluna yerleştirildiği tespit edilen bir el yapımı patlayıcı imha edildi.

Ayağına dolandı
 // vatansever
Millet devlet düşmanlarının tuzakları ayaklarına dolansın. Hain ve şer dolu niyetleri ile ibretlik sona varıyorlar,...
11 Haziran 2016 18:31
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler