YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hacizli 'inekler' satışta
Gaziantep'de sahibinin borcundan dolayı haczedilen Holstein cinsi inekler satışa çıkarıldı.
Hacizli 'inekler' satışta
29 Nisan 2012 / 12:16 Güncelleme: 29 Nisan 2012 / 12:19

İcra olaylarını takip eden bir internet sitesindeki ilana göre, Gaziantep-Nizip İcra Müdürlüğü'nde borcundan dolayı siyah-alaca renklerinde 2 yaşlarında Holstein cinsi 100 inek satışa çıkarıldı.

İneklerin sağlık durumlarının iyi olduğu ve tanesi 3 bin 500 TL'den toplam 350 bin TL muhammen bedelden satışa çıkarılacağı belirtildi.

Borçlunun çiftliğinde 16 Mayıs Çarşamba günü yapılacak birinci arttırmaya, muhammen bedelinin yüzde 60'ıyla çıkılacağı, alıcısı bulunmadığı takdirde ise 21 Mayıs Pazartesi günü aynı yer ve saatte ikinci arttırmanın yapılacağı bildirildi.


-Dalları bastı kiraz-


Site yetkilileri, kuru yemiş makinesinden 2011 model Lamborghini otomobil ve kuş yemlerine kadar birçok ilginç ihaleyle karşılaşmanın mümkün olduğuna dikkati çekti. Yetkililer, soğuk hava deposunda muhafaza edilen 15 tonluk kirazın da bunlardan biri olduğunu söyledi.

Kirazlar, 31 bin 500 TL muhammen bedelle 11 Mayıs Cuma günü Bursa'nın Kestel ilçesindeki soğuk hava deposunda ihaleye çıkarılacak. Satış olmadığı takdirde ise 16 Mayıs Çarşamba günü aynı yer ve saatte tekrar satışa gidilecek. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler