YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Guiza bıçaklandı!
Guiza bıçaklandı!
20 Kasım 2010 11:51
Kendisini bir başkasına benzeten grubun bıçaklı saldırısına uğrayan Kayserili Guiza, hastanede tedavi altına alındı. Guiza'ya benzerliğiyle dikkatleri çeken Yüksel Dursun "Ben ona değil o bana benziyor"dedi.

Kayseri'de bıçaklanan ve Güıza'ya benzerliği ile dikkat çeken Yüksel Dursun Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı.

Kayseri'de 28 yaşındaki Yüksel Dursun kendisini bir başka kişiye benzeten 8 kişilik grubun bıçaklı saldırısına uğradı. Kıyasıya dövülen ve cebindeki parası alınan Dursun, hastanede tedavi gördü.

Yavuzlar Mahallesi'nde oturan inşaat işçisi Yüksel Dursun, Kurban Bayramı'nın son günü kaçan koyununu yakalamak için peşinden koşarken, kendisini bıçaklayan 8 kişilik grubun cebindeki 150 lirayı aldığını söyledi.

Saldırganların kendisini bir başka kişiye benzeterek saldırdığını, kıyasıya dövdüklerini, başına tabanca dayayıp bacaklarından bıçakla yaraladığını belirten Yüksel Dursun, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisinin ardından taburcu edildi.

Hastanedeki tedavisi sırasında Fenerbahçe'de oynayan İspanyol futbolcu Güiza'ya benzediğini söyleyenlere Yüksel Dursun, “Ben neden ona benzeyeyim. Güiza bana benziyor” karşılığını verdi.

Hürriyet

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler