YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gökyüzünde esrarengiz cisim!
Gökyüzünde esrarengiz cisim!
18 Aralık 2013 00:20
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde gece saatlerinde gökyüzünde beliren yabancı cisim kameralar tarafından görüntülendi.

Kahta’da yayınlanan Diyalog Gazetesi’nin Muhabiri Hüseyin Türkoğlu tarafından görüntülenen cismin ani hareketler yaptığı öne sürüldü.

Mustafa Kemal Caddesi üzerinde beliren cismin gri renkte olduğu fakat zaman zaman renk değiştirdiği kameralara yansıdı. Yaklaşık 2 saat boyunca göz yüzünde görülen belirsiz cisim daha sonra kayıplara karıştı. Cismin, ilçede yaşayan bir çok vatandaş tarafından da görüldüğü öğrenildi.

Esrarengiz cismi görüntüleyen Gazeteci Hüseyin Türkoğlu, bir çok vatandaşın kendisini aradığını ve gökyüzünde ışık saçan, hareket eden tuhaf bir cisim olduğunu söylediklerini ifade etti.

Bunun üzerine balkona çıkıp gökyüzüne baktığını ve gerçekten gökyüzünde tuhaf bir cisim gördüğünü söyleyen Türkoğlu, “Gece 22:00 sularında vatandaşlar beni aradı. Gökyüzünde bir cisim olduğunu söylediler. Arayan sayısı çoğalınca ben de merak ettim. Balkona geçip baktığımda gökyüzünde gerçekten bir cisim vardı. Hatta bazen değişik ışıklara bürünüyordu. Ben de kameramı aldım ve çekim yaptım. Zoomladım, belli bir süre sonra yakınlaşıyor, gri bir renge dönüşüyor. Daha sonra oynuyor, geri gidiyor. Defalarca kamerayı zoomlamama rağmen bu cisim aynı şeyleri yapmaya devam etti. Sürekli, aynı yerde de durmuyordu, oynuyordu. Yaklaşık 3 saat sonra da gökyüzünden kayboldu” dedi.

İHA

 // Canyıldırım
1980 yılında da ben aynısını gördüm avustralya hava kyvvetleri f16 larla refakat etti 2 m çapında küre şeklinde cisimler sonra hızla ve aniden kayboldu,...
28 Ağustos 2016 13:44
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler