YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gizli bölmede bulunan kız annesine teslim edildi
Gizli bölmede bulunan kız annesine teslim edildi
10 Eylül 2016 20:42
İzmir'de 4 yıl önce boşanma davası duruşması sonrasında babası tarafından kaçırıldığı iddia edilen 7 yaşındaki kız çocuğu, baba evindeki gizli bölmede polis tarafından bulundu

İzmir'de 4 yıl önce boşanma davası duruşması sonrasında babası tarafından kaçırıldığı iddia edilen 7 yaşındaki Elif S, daha önce defalarca arama yapılan baba evindeki gizli bir bölmede polis tarafından bulundu ve annesi Aysun Demirtaş'a teslim edildi.

Alınan bilgiye göre, polis ekipleri anne Aysun Demirtaş'ın ihbarı üzerine, daha önce defalarca arama yaptıkları boşandığı eşi Muharrem S'nin evine gitti. Polis ekipleri, evde yaptığı aramada, yatak odasındaki yüklük olarak kullanılan dolabın içindeki yatakların arkasında 120 santimetre uzunluğunda, 45 santimetre genişliğinde bir bölme olduğunu fark etti. 

Bölmenin önündeki tahtayı kaldıran ve karanlık bölmeye el feneri ile bakan polis, Elif S'nin bu bölümde bulunduğunu tespit etti. Elif S'yi koruma altına alan polis ekipleri, Tokat'ta yaşayan anne Aysun Demirtaş'a kızının bulunduğunu haber verdi.

Haberi aldıktan sonra İzmir'e gelen anne Aysun Demirtaş, eve defalarca baskın yapıldığını ancak kızının bulunamadığını belirterek, bugünün kendisi için çifte bayram olduğunu ifade etti. 

Olayla ilgili gözaltına alınan baba Muharrem S. ile dede Rıza S. emniyete götürüldü. Dede Rıza S. ifadesi alındıktan sonra emniyetten, baba Muharrem S. ise sevk edildiği adliyeden serbest bırakıldı. 

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler