YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Geziye giden öğrencilerin feci sonu: 3 ölü
Geziye giden öğrencilerin feci sonu: 3 ölü
11 Haziran 2015 19:06
Karabük'ten Kastamonu'ya giden üniversite öğrencileri kaza yaptı. Feci kazada 2 öğrenci ve 1 çocuk hayatını kaybetti.

Karabük'ten Kastamonu'ya gezmeye giden üniversite öğrencilerinin içinde bulunduğu otomobilin, dün akşam saatlerinde Kastamonu-Karabük yolunun Araç ilçesi yakınında başka bir otomobille çarpıştığı kazada ölü sayısı 3'e yükseldi.

Üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Mevlüt Ekinci'den sonra aynı yaştaki üniversiteli Muhammet Derya ile 12 yaşındaki Serhat Gezer de hastanede hayatlarını kaybetti.

Kafa kafaya çarpıştı

Karabük Üniversitesi'nde öğrenim gören Karabüklü 22 yaşındaki Sinan Gezer, kardeşi Serhat Gezer ile üniversiteden 3 arkadaşını da alarak dün sabah gezmek için Kastamonu'ya gitti. Dönüşte Sinan Gezer'in kullandığı 78 BG 169 plakalı otomobil, karşıdan gelen 58 yaşındaki Mehmet Özdemir yönetimindeki 78 AS 606 plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı.

3 kişi hayatını kaybetti

İki otomobilin de hurdaya döndüğü kazada, Sinan Gezer ile kardeşi Serhat Gezer, arkadaşları 23 yaşındaki Mevlüt Ekinci, aynı yaştaki Muhammed Derya ve Ezel Hurrumelili ile diğer aracın sürücüsü Mehmet Özdemir yaralandı. Araç Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Muhammet Derya, hayatını kaybetti. Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne sevk edilen yaralılardan Mevlüt Ekinci ve Serhat Gezer de sabaha karşı hayatlarını kaybetti. Diğer 3 yaralının hastanelerde tedavileri sürüyor.

Otopsiden sonra toprağa verilecekler

Kazada ölen Muhammet Derya ve Mevlüt Ekinci'nin, Karabük Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Hemşirelik Bölümü öğrencisi olduğu öğrenildi. Hastane morgunda otopsileri süren öğrencilerden Mevlüt Ekinci'nin Şanlıurfa, Muhammet Derya'nın da Denizli'ye gönderilerek toprağa verileceği belirtildi.

Etiketler: , ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler