YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genç kadın intihar mı etti?
Genç kadın intihar mı etti?
21 Nisan 2010 21:11
Aydın'ın Söke ilçesinde meydana gelen tren kazasında trenin altında kalan kadın feci şekilde can verdi.

Söke-Aydın seferini yapan makinistler T.S ve A.K yönetimindeki tren, Söke Hilmi Fırat Huzurevi önüne geldiğinde demiryolu kenarında bekleyen bir kadın kendini rayların üzerine bırakınca feci şekilde can verdi. Üzerinden kimlik çıkmayan ve kimliği tespit edilemeyen 35-40 yaşlarındaki kadının, parmağında alyans olduğu ve alyansın içinde 'Nail 1991' yazdığı öğrenildi. 
  

Olay yerine gelen İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer bilgi alırken; İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Serin sürekli olay yerinde kaldı. Yapılan olay yeri incelemesi ve makine mühendisi bilirkişinin incelemelerinden sonra cenaze olay yerinden alınarak Söke Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Trenin altında kalarak can veren kadının başının koptuğu belirtilirken; olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
 

Olaydan kısa bir süre önce kadını çevrede gördüklerini ifade eden huzurevi görevlileri; "Kadını huzur evi önünden geçerken gördük. Şüpheli hareketleri vardı ancak daha sonra gözden kayboldu. Çalıların arkasında trenin gelmesini beklediğini tahmin ediyoruz" ifadelerinde bulundular. 
 

TREN VE YOLCULAR 2 SAAT 30 DAKİKA BEKLEDİ 
14.15 Aydın seferini yapan Söke-Aydın treni olayın meydana gelmesinden sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından savcının olay yerine gelmesi beklendi. 3 vagonlu yolcu treni yaklaşık 2.5 saat sonra saat 16.45'te olay yerinden Aydın'a gitmek üzere ayrıldı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler