YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gelininden dayak yedi, ormana kaçtı!
Gelininden dayak yedi, ormana kaçtı!
18 Ekim 2013 16:28
Bolu’da, gelininden dayak yediği iddia edilen yaşlı kadın evi terk edip ormana kaçarken, köyün gençleri gece boyunca ormanda projektörle yaşlı kadını aradı.

İddiaya göre, Rüzgarlar köyünde yaşayan Münevver K. (66), oğlu Metin K. ve gelini Döndü K. ile aynı evde ikamet ediyordu. Bayramın üçüncü günü Münevver K.’yı ziyarete gelen torunları, yaşlı kadının evde olmadığını gördü. Gelinine kaynanasının nerede olduğunu soran misafirler, “Bilmiyorum, dışarı çıktı” yanıtını alınca şüphelendi. Daha önce de gelininden dayak yediği ve sürekli evi terk ettiği öğrenilen kadının yine ormana kaçtığı anlaşıldı. Dün akşam 18.00 sıralarında evden çıkan Münevver K. gece boyunca eve gelmeyince jandarmaya kayıp ihbarı verildi.

Bu arada torun Ersin Ç., köydeki arkadaşlarını yanına alarak traktörle ormana çıktı. Ellerinde fener ve projektörlerle ormana giren gençler, yaşlı kadını aramaya başladı. İki gruba ayrılan gençler, farklı bölgelerde arama yaptı ancak bir türlü Münevver K.’ya ulaşamadı. Anneannesinin gelininden dayak yediğini iddia eden torunu Ersin Ç., şöyle konuştu:

"Akşam evden ayrılmış ve bir daha gelmemiş. Jandarmanın haberi var. Eve dönmeyince arkadaşlarla birlikte arama çalışmasına başladık. 6-7 saatten beri kayıp. Daha önce de geliniyle aralarında problem olduğunu, gelininin kendisini dövdüğünü biliyoruz.”Gece boyunca süren aramalarda yaşlı kadına rastlanılmayınca arama çalışmaları yarıda bırakıldı. Sabah saatlerinde yeniden yapılan aramalar öğle saatlerine kadar sürdü. Yaşlı kadın, 3 kilometre ötedeki başka bir köyün ormanında bulundu. Münevver K.’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler