YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gelin, görümcesini vurdu
Gelin, görümcesini vurdu
13 Kasım 2010 19:22
Gelin ile görümcenin kavgası kanlı bitti

Adana'da mal paylaşımı sebebiyle aralarında daha önceden husumet bulunan gelin ile görümcenin ağaç kesme meselesi yüzünden ettikleri kavga kanlı bitti. Gelin tek kırma tüfekle görümcesini karın boşluğundan vurarak yaraladı.  
 

Olay merkez Sarıçam ilçesi Esentepe Mahallesi 861 sokak 11numaralı evde meydana geldi. İddiaya göre, miras yüzünden aralarında husumet bulunan gelin ile görümce evin önündeki dut ağacının kesilmesi yüzünden kavga etmeye başladı. Kavganın büyümesinin ardından Emine Ö. (41), gelin Melek Ö.'nün (28) kullandığı ileri sürülen av tüfeği ile karın boşluğundan yaralandı. Vücudundan 8 adet saçma çıkarılan Emine Ö.'nün kaldırıldığı Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde tedavisinin devam ettiği bildirildi.

Görümcesini vurduğu iddia edilen Melek Ö., silahı 13 yaşındaki oğlu A.Ö.'nün kullandığını öne sürdü. Annesi ile birlikte gözaltına alınan 13 yaşındaki A.Ö., polis merkezinde ağlayarak "Ben sıktım. Ben sıktım" dediği öğrenildi. 
 

Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen Emine Ö., kendisini yengesi Melek Ö.'nün vurduğunu  söylerken Sarıçam Polis Merkezi'ne götürülen Melek Ö., suçlamaları kabul etmeyip silahı oğlu A.Ö.'nün kullandığını söyledi. anne Melek Ö. sağlık kontrolüne götürüldüğü sırada basın mensuplarının sorularına, "Namusumuzu yolda bulmadık. Ben değil oğlum vurdu. Namus için vurdu." dedi.  
 

Öte yandan Emine Ö.'nün babası, gelinini ve oğlunu suçlayarak, "Emine'yi torunum değil Melek vurdu. Daha öncede kızımı dövmüşlerdi." şeklinde açıklama yaptı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler