YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Geç gelen yemeği istemeyen Arap turiste feci dayak
Bursa’da kebap yemek için lokantaya giden Arap turist, verdiği sipariş geç kaldığı için kalkmak isteyince iş yeri çalışanları tarafından hastanelik edildi.
Geç gelen yemeği istemeyen Arap turiste feci dayak
26 Temmuz 2015 / 17:11 Güncelleme: 26 Temmuz 2015 / 17:12

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Cumhuriyet caddesi üzerindeki bir lokantada gerçekleşti.

Edinilen bilgiye göre, gezmek için Bursa’ya gelen Arap turist, Bursa’nın meşhur kebabını yemek için bir lokantaya girdi. Verdiği sipariş gecikince kalkmak isteyen turist, iş yeri çalışanları tarafından sert bir dille uyarıldı. Yaşananlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen turist, dükkandan çıktığı esnada çalışanlar tarafından sert cisimlerle saldırıya uğradı.

Ne olduğunu anlam veremeyen Arap turist kaçmaya başladı. 15 metre ileride yakaladıkları Arap turisti feci şekilde döven işletmecileri çevredeki vatandaşlar sakinleştirdi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Arap turisti en yakın hastaneye kaldırdı.

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

arap.turist
 // hatice yağlı
Bu olayda bi yanlış anlaşılma veya bir eksiklik var hiç kimseyi durduğu yerde bi lokantada dövmezler....
26 Temmuz 2015 22:57
 // Rasim DUMAN
Turist dedigimiz insanlar, bizim "misafirlerimiz". Musluman veya gayrimuslim, farketmez. Misafire bu muameleyi yapmak bizim dinimizde, toremizde var midir yahu?!! Hani bizim esnaflarimuzin basucunda " Musteri Veliyy-i nimetimizdir" yazardi. Nereden nereye gelmisiz...! Bu ahlaksizligi, terbiyesizligi yapanlar icin soyleyecek soz bulamiyorum. Ama sundan kesinlikle eminim : Olmeden once, buyuk bir fakirlige ducar olacaklar ve yaptiklari misli ile baslarina gelecek. Yol yakin...
26 Temmuz 2015 20:38
kdv ötv mtv ggv ilan reklam
 // Kara Murat
çtv ggv kdv ötv mtv ilan reklam ve sayamadıgım birçok vergi veren kişiye küçük esnaf denir,ayrıca veresiye ve komşuya borç verenkişidir küçük esnaf......
26 Temmuz 2015 Pazar 19:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler