YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gaziantep'te sigara cinayeti
Gaziantep'te sigara cinayeti
31 Mart 2010 16:52
Sigarasını gasp etmek isteyen şahsı öldürdü

Gaziantep'te sigarasının gasp edilmek istendiğini ileri süren şahıs, kendisine saldıran şahıslardan birini öldürdü diğerini yaraladı. 
 

İncilipınar Mahallesi Gazimuhtarpaşa Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Selçuk R. (18) ve Gökcan Ö. (19)cadde üzerinde yürüyen Sedat F.'yi durdurarak sigara istedi. Bunun üzerine tartışan şahıslar bir anda kavgaya tutuştu. Daha sonra silah çeken Sedat F. Kendisine saldırdığını ileri sürdüğü Selçuk R. ve Gökcan Ö.'ye ateş ederek olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan Selçuk R. Kaldırıldığı Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamazken, bacağından vurulan Gökcan Ö. ayakta tedavi edildi. Bu sırada kayıtta olan MOBESE kameraları olay yerinden kaçmaya çalışan şahsı takibe aldı. Polis ekiplerinin yönlendirilmesiyle şüpheli kısa sürede Kızılay Kan Merkezi civarında olayda kullandığı silahla birlikte gözaltına aldı. 
 

Öte yandan göğsünden vurulan ve hayatını kaybeden Selçuk R.'nin cenazesi yapılan otopsinin ardından toprağa verilmek üzere ailesine teslim edildi. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler