YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gaziantepli damat tutuklandı
Olaydan sonra kaçan ve jandarma tarafından yakalanan damat 25 yaşındaki Tevfik Altın sorgusunda, kendisinin ateş etmediğini öne sürerken, kardeşi 17 yaşındaki T.A., suçu üstlendi.
Gaziantepli damat tutuklandı
09 Ağustos 2010 / 18:30 Güncelleme: 09 Ağustos 2010 / 18:30

Gaziantep'te kalaşnikof silahla havaya ateş ederken dengesini kaybeden ve kalabalığın üstüne ateş etmesi sonucu aralarında babasının da olduğu 3 kişinin ölümüne, 6 kişinin de yaralanmasına sebep olan damat Teyfik A. çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
 

Şehitkamil ilçesine bağlı Akçagöze köyünde dün meydana gelen olayda, kalaşnikof silahla kutlama yapmak isterken dengesini kaybederek kalabalığı hedef alan, babası Arif Altın ve halası Münire Köseoğlu ile kuzeni Yasemin Köseoğlu'nun ölümüne, 6 kişinin de yaralanmasına sebep olan damat Teyfik A., Şehitkamil İlçe Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye çıkarıldı. Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadesi alınan damat Teyfik A. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 

KARDEŞİNİ SUÇLADI

Olaydan sonra kaçan damat Tevfik Altın gece jandarma tarafından kardeşi T.A ile birlikte gizlendikleri bir akrabalarının evinde yakalandı. Şehitkamil İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı'nda sorguya alınan iki kardeşten damat suçlamayı reddederken, kardeşi kendisinin ateş ettiğini ileri sürdü

Damat Teyfik A. ile birlikte adliyeye getirilen kardeşi Turgay A. ise serbest bırakıldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler