YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gaziantep Emniyeti'nde görev değişikliği
Gaziantep Emniyeti'nde görev değişikliği
24 Ocak 2014 23:03
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nde 4 müdür yardımcısının görev yeri değiştirildi.

Terörle Mücadele Şubesi ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinden sorumlu müdür yardımcısı Selahattin Gürel, Asayiş Şube, Çocuk Şube, Şahinbey ve Şehitkamil ilçe emniyet müdürlüklerinden sorumlu müdür yardımcısı Çetin Süslü ve bir süre önce Suudi Arabistan'ın Başkenti Riyad'taki Polis Meslek Yüksek Okulu'na görevlendirilen Dr. Selçuk Zengin, Gaziantep Polis Meslek Yüksek Okulu'na atandı.

Geçen yıl Gaziantep Polis Meslek Yüksek Okulu'nda görevlendirilen Murat Özbay ise yeniden Gaziantep Emniyet Müdür yardımcılığı görevine atandı.

 

 

00:04
 // DENEME YANILMA
Vala bu deneme yanılma metodu hiç hoşuma gitmiyor. Tamam; hain ve şüpheli amirleri görevden almanız iyi hoş da, yeni atananlara nasıl güvenilecek. Korkum, bunun bir kısır döngüye dönüşmesi. Bir de, bu şüpheli amirler, şüpheleriyle mi kalacak? Varsa suçları, cezalandırılmalıdırlar. Polis mesleğini layıkıyla yapacak, karma bir profil oluşturularak, otokontrol sağlanmalıdır. Yani homojen bir emniyet teşkilatı, cuntaya dönüşür diyorum... Kime söylüyorum ki...?...
25 Ocak 2014 00:04
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler