YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gaspçıların peşini bırakmadı
Gaspçıların peşini bırakmadı
24 Temmuz 2010 22:03
Gaspçı kuzenleri gasp ettikleri teksici yakalattı

Şişli'de bir taksi şoförünü bıçak tehdidiyle gasp eden iki kuzen, şoförün peşlerini bırakmaması sonucu yakalanarak mahkemeye sevk edildi.

Amca çocukları oldukları öğrenilen  İ.K (18), C.K (17) ve beraberlerindeki bir kişi, Kadıköy'den saat 04.30'da bindikleri ''34 THR 77'' plakalı taksinin şoförü Güneş Ayvalıoğlu'na Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesi'ne gitmek istediklerini söylediler.

Yanlarındaki kişinin yolda taksiden inmesinin ardından, iki kuzen, Halide Edip Adıvar Mahallesi'ne geldiklerinde taksi şoföründen bir ara sokağa girmesini istediler. 

İddiaya göre, burada şoför Ayvalıoğlu'nun boğazına bıçak dayayarak parasını ve cep telefonunu alan şüpheliler daha sonra kaçmaya başladılar.


GASPÇILARININ PEŞİNİ BIRAKMADI


Olayın ardından kaçan şüphelilerin peşine düşen şoför Ayvalıoğlu, bu sırada civardaki mahalle sakinlerinden de yardım istedi.

Mahalle sakinlerinin polise haber vermesiyle olay yerine gelen Şişli Önleyici Hizmetler Büro Amirliği'ne bağlı çok sayıda polis ekibi, çevrede geniş çaplı arama başlattı.

Güvenlik güçleri ve şüpheliler arasında uzun süren kovalamanın ardından yakalanan İ.K ve C.K,  Feriköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

Burada işlemleri tamamlanan şüpheliler, mahkemeye sevk edildi. AA

cehalet ve çokbilmişlik
 // bayram lılıç
ne olacak bu milletin hali...
21 Eylül 2010 22:05
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler