YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Garnizondan kaçış yok
Sahibinin elinden kaçan kurbanlık Garnizon Komutanlığının kapısında yakalandı
Garnizondan kaçış yok
15 Kasım 2010 / 20:08 Güncelleme: 15 Kasım 2010 / 20:09

Afyonkarahisar'da sahibinin elinden kaçan kurbanlık inek, yaklaşık 5 kilometrelik bir kovalamacanın ardından Garnizon Komutanlığı'nın kapısında yakalanabildi.

Yunus Emre Mahallesi'ndeki evine kurbanlığını getirmeyi başaran Ali Temur, bir anlık dalgınlığı ile kurbanlık ineğini elinden kaçırdı. Yanındakilerle kurbanlık ineğini yakalamayı başaran Ali Temur, huysuzlaşan ineği ikinci kez elinden kaçırdı. Yunus Emre Mahallesinde başlayan kovalamaca, şehrin en işlek yeri olan Bankalar Caddesi'nde de sürdü. Bu cadde üzerindeki trafiği birbirine katan kızgın inek, peşine polis ve zabıta ekiplerini katarak uzunca bir kovalamacayı sürdürdü.
 

Kaçan inek, 5 kilometrelik bir kovalamacanın ardından Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı önünde polis ve zabıta ekipleri tarafından yakalanabildi. Kurbanlık inek köşeye sıkıştırılmak istenirken polis aracı zarar gördü.
 

İkmal ve Garnizon Komutanlığı otoparkının girişinde yakalanan inek, çağrılan kamyonete çıkarıldı. Kurbanlık ineğin, kaçışı esnasında polis otosu dışında herhangi bir mala ya da cana zarar vermediği öğrenildi. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler