YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fren yerine gaza basınca!
Fren yerine gaza basınca!
29 Mayıs 2013 20:19
Ataşehir’de seyir halindeyken yavaşlamak isteyen bir kadın sürücü fren yerine gaza basınca 18 metrelik inşaat temeline uçtu.Ataşehir’de seyir halindeyken yavaşlamak isteyen bir kadın sürücü fren yerine gaza basınca 18 metrelik inşaat temeline uçtu.
Yorum Ekle
|
E-Posta Gönder
|
RSS
|
Yazdır
|
Twitter'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
|

METİN BAŞAR
İSTANBUL

Olay, akşam saatlerinde Ataşehir Küçükbakkalköy Nergis Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, sokak üzerinde 34 BF 7052 plakalı otomobili ile seyir halinde olan Mevlüde Sunay Besler yavaşlamak isterken fren yerine gaza basınca yapımı devam eden inşaatın 18 metrelik temel çukuruna düştü.

Bir anda neye uğradıklarına şaşıran inşaat işçileri hemen sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. İnşaat temeline uçan ve ters dönen otomobilde sıkışan kadın sürücü itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından sedyeye konan Besler, 10 metrelik merdiven yardımı ile inşaat çukurundan yukarıya çekilerek ambulansa kondu. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan ve tedavi altına alınan kadın sürücünün durumunu iyi olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler