YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fındık bahçesinde çifte cinayet
Fındık bahçesinde çifte cinayet
15 Ağustos 2010 16:46
Samsun'un Canik ilçesinde bulunan bir fındık bahçesinde meydana gelen silahlı kavgada 2 kişi öldü

Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi'ndeki fındık bahçesinde bugün saat 12.00 sıralarında meydana gelen olayda, tabancayla açılan ateş sonucu silahlı saldırıya uğrayan Osman Danışmaz (35) olay yerinde, ağır yaralanan Murat Emeksiz (29) ise kaldırıldığı Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. Ölen şahısların silahlı saldırı öncesi fındık bahçesinde otlar içinde boğuştukları tespit edildi. Polis, Murat Emeksiz ve Osman Danışmaz'ın birbirlerini mi vurduklarını yoksa, bir başkasının silahlı saldırısı sonucu mu öldüklerini araştırıyor.

Olayda kullanılan tabanca bulunamazken, polis dedektörle fındık bahçesindeki otlar arasında tabanca aradı.Ölen Murat Emeksiz'in eşinden yeni ayrıldığı ve pazarlamacılık yaptığı, Osman Danışmaz'ın ise bekar olduğu ve akrabalarına ait markette çalıştığı ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma çok kapsamlı olarak sürdürülüyor. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler