YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fatih'deki cinayetleri aynı kişi mi işledi?
Fatih'deki cinayetleri aynı kişi mi işledi?
22 Ağustos 2013 14:36
Fatih’te dün akşam işlenen 3 cinayetin failinin de aynı kişi olduğu tespit edildi.

Zanlı Deniz Ş.'nin önce ablası Songül Polat'ı (37), ardından da torbacılık yaptığı öğrenilen arkadaşları Aziz Caner Emre (26) ve Yaşar Deli'yi (39) öldürdüğü ifade edildi. 

Fatih'de dün akşam işlenen 3 ayrı cinayeti araştıran Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürü ekipleri, failin aynı kişi olduğunu belirledi. Polisin cinayetlerin şüphelisi olarak aradığı Deniz Ş.'nin Sogül Polat’ın erkek kardeşi olduğu öğrenildi. Kardeşi tarafından öldürülen Songül T. evli ve 2 çocuk annesi olduğu, özel bir hastanede doğum fotoğrafçılığı yaptığı öğrenildi. Şüpheli Deniz Ş. 2013 yılında cezaevinden çıkmış ve uyuşturucudan, adam yaralamadan adam öldürmekten sabıka kaydı olduğu belirtildi. Deniz Ş.’nin de evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi.

Şüpheli Deniz Ş.’nin, cinayet, uyuşturcu ve adam yaralamadan sabıkaları bulunan Aziz Caner Emre ile arasında alacak verecek davası nedeniyle husumet bulunduğu, kaydedildi.

Koca Mustafa Paşa meydanında bıçakla öldürülen Yaşar Deli’nin (39) de torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcısı olduğu ve şüpheli Deniz Ş. ile de tanışıklığının olduğu ifade edildi. Polis cinayetlerin sebebi ile ilgili kesin bir bilgiye henüz ulaşılmadı. Şüpheli Deniz Ş.’nin yakalanması Polis ekipleri geniş çaplı arama başlattı.

 

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler