YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Faciaya " az daha": Duvar çöktü
Faciaya " az daha": Duvar çöktü
26 Haziran 2010 16:29
Sel nedeniyle çöken duvar par halindeki araçların üzerine yıkıldı.

Nevşehir'de aşırı yağış nedeniyle bir alışveriş merkezinin yanındaki istinat duvarı park halindeki araçların üzerine çöktü. Olay sırasında aracının içerisinde olan bir sürücü olaydan yara almadan kurtuldu. 
 

Nevşehir'de aniden bastıran sağanak yağış,normal yaşamı kısa sürede adeta felç bıraktı.Yaklaşık 20 dakika süre ile devam eden sağanak yağış nedeniyle Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri yağışın yoğun olduğu bölgelerde araçların trafiğe devam etmemeleri konusunda araç sürücülerini uyardı. 
 

Bu arada Nevşehir'in Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan bir alışveriş merkezinin yanında bulunan istinat duvarı, aşırı yağışlar nedeniyle çöktü. Çökme ile birlikte park halinde bulunan 3 araç büyük hasar gördü. Duvarın çöktüğü sırada araçta bulunan ve olaydan şans eseri yara almadan kurtulan İsmet Duran (57), " Yağmur bir anda bastırınca aracın içerisine girdim. Bu sırada sel suları duvarı aşarak aracın üzerine gelmeye başladı. Bir müddet sonra ise duvarın çökebileceği endişesi ile aracı çalıştırarak geri çekilmek istedim ancak fırsat kalmadan duvar aracımın üzerine çöktü. Beni ise vatandaşlar kurtardı." dedi. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler