YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Facebook aşkı için intihar girişmi
Facebook aşkı için intihar girişmi
21 Ağustos 2010 21:07
İntihara Kalkışan Şahıs 6 Saat Sonra İkna Edildi

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'da tanıştığı kız için memleketi Erzurum'dan Adıyaman'a gelen şahıs, birkaç kez görüştüğü kızın bir daha görüşmek istememesi üzerine kaldığı otel odasında kafasına dayadığı tabancayla intihara teşebbüs etti. 
 

Facebook'ta Adıyamanlı bir kız ile tanışan Erzurum'un Şenkaya ilçesi nüfusuna bağlı Hilmi Bozo (25) isimli şahıs, tanıştığı kızı görebilmek için Adıyaman'a geldi. Yaklaşık bir aydır Adıyaman'da olduğu söylenen ve akli dengesinin yerinde olmadığı öğrenilen şahıs, kız arkadaşıyla iki kez görüştü. Kızın bir daha görüşmek istememesi üzerine kızın abisine mesaj atarak görüşmek istediğini dile getiren şahıs, kızın abisiyle bir kısa süre yüz yüze görüştü. Görüşmenin ardından abisiyle tartıştığı iddia edilen şahıs, daha sonra kent merkezinde bulunan Yol aç Otel'e yerleşti. Çarşamba günü otele yerleşen şahıs, aradan geçen 3 güne rağmen kız arkadaşından haber alamayınca bunalıma girdi.  
 
İntihara Kalkışan Şahıs 6 Saat Sonra İkna Edildi   
 

6 saat süren ikna çabalarının ardından ikna olmayan şahıs, polis ekiplerinin uzattığı suyu almaya çalışırken yakalandı. Elleri kelepçelenerek otelden çıkartılan şahıs, ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.  İHA
 

medyanın yalanları
 // misafir
bu saçmalık böyle bişey yok nerde uydurup yazmışsınız....
23 Ağustos 2010 11:35
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler