YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evlenme teklifi için yolu trafiğe kapattı
Evlenme teklifi için yolu trafiğe kapattı
01 Mart 2016 21:38
Siirt'te bir genç, mesai dönüşü evine giden kız arkadaşına evlenme teklifi için karayolunu trafiğe kapattı - Araçtan inen kız arkadaşının teklife "evet" demesi üzerine çift, arkadaşlarıyla eğlendi.

Siirt'te bir genç, karayolunu kapatıp araçtan indirdiği kız arkadaşına evlenme teklifi yaptı.

Efrail Arıkan, uzun süredir görüştüğü ve evlenmeyi düşündüğü kız arkadaşı Bahar Akan'a evlilik teklifi için ilginç bir yöntem seçti.

Siirt-Kurtalan karayolu Karayolları 94. Şube Şefliği önünde araç trafiğini keserek kız arkadaşının içinde bulunduğu aracı durduran Arıkan, 30 arkadaşıyla''Benimle evlenir misin Baharım'' yazılı pankart açtı.

Arıkan, daha sonra neye uğradığını şaşıran Akan'a yolun ortasında cebinden çıkardığı yüzükle evlenmeyi teklif etti. 

Çevredeki vatandaşların da desteğiyle Arıkan, ''evet'' cevabını aldıktan sonra kız arkadaşını yolun karşısında kapattığı restorana götürerek kutlamaya buradan devam etti. 

İkilinin mutluluğunu arkadaşları ve meydandaki vatandaşlarda paylaştı. 

Arıkan, ''Sevgilime böyle bir sürpriz yapmak istedim. Sevgilimi çok seviyorum ve hayatımı birleştirmek istiyorum. Oldukça heyecanlıyım ancak bir o kadar da mutluyum” dedi.

Erkek arkadaşının sürpriz yapmayı sevdiğini söyleyen Akan, "Ancak bu kadarını beklemiyordum. Evlenme teklifine 'evet' diyerek hayatımın en anlamlı cevabını verdim" diye konuştu. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler