YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evlat dehşeti!
Evlat dehşeti!
08 Aralık 2009 19:07
Çorum'da cinnet geçiren bir kişi, bıçakla babasını öldürdü, annesini de ağır yaraladı.

Çorum'un Osmancık ilçesinde cinnet getiren bir kişi bıçakla babasını öldürdü, annesini de ağır yaraladı. Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen şahsın, Şırnak'ta vatani görevini yerine getirirken terör örgütüyle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada arkadaşlarını şehit verdiği ve psikolojik tedavi gördüğü bildirildi.

Alınan bilgiye göre olay Yeşilçatma Mahallesi Harmanlar Sokak'ta Osman Satılmış'a (60) ait evde meydana geldi. Kahvaltıda bir araya gelen Osman Satılmış ve eşi Münevver Satılmış(55) ile oğulları Murat (31) arasından henüz bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesinin ardından cinnet getiren Murat Satılmış, masanın üzerindeki ekmek bıçağıyla babasını ve annesini çeşitli yerlerinden bıçakladı. Aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralanan Osman Satılmış ve eşi Münevver Satılmış, komşuları tarafından Osmancık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Baba Osman Satılmış, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Münevver Satılmış ise ameliyata alındı.

Olay sonrası evden kaçan Murat Satılmış, ilçe terminalinde polis tarafından yakalandı. Murat Satılmış'ın vatani görevini Güneydoğu'da yaptığı ve terör örgütü ile yaşanan bir çatışmada arkadaşlarını şehit vererek psikolojinin bozulduğu öğrenildi. Psikolojik sorunlar nedeniyle askerliğini tamamlayamadığı bildirilen Satılmış'ın uzun süredir antidepresan hapları kullandığı ve son günlerde ilaç kullanımını aksattığı öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler